GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prizren, Kosovë Zagreb, Kroaci

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:00PrizrenStacioni Prizren

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

19:00PrizrenStacioni Prizren

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 40 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~15 orë
Çmimi total: 50
1

19:15PrizrenStacioni Prizren

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Qaza Reisen
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 30 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 45 minuta
Çmimi total: 50
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.