GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Pejë, Kosovë Zagreb, Kroaci

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00PejëStacioni Pejë

18:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Travel
5€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 40 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~17 orë
Çmimi total: 55
1

17:20PejëStacioni Pejë

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Omega T.
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 20 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 40 minuta
Çmimi total: 50
1

18:00PejëStacioni Pejë

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Deli Abazi
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 40 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~16 orë
Çmimi total: 50
1

18:20PejëStacioni Pejë

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 20 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00ZagrebStacioni Zagreb

Vector Travel
50€
Kohëzgjatja totale:~15 orë, 40 minuta
Çmimi total: 50

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.