GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Podgoricë, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

05:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Drita TravelPritja: 25 minuta
3

06:00TiranëStacioni Tiranë

09:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Drita Travel
25€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 29
1

07:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

07:35TiranëStacioni Tiranë

Luna Travel
4€
2
Ndërrim në: Old Town TravelPritja: 25 minuta
3

08:00TiranëStacioni Tiranë

11:30PodgoricëStacioni Podgoricë

Old Town Travel
25€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 30 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.