GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Podgoricë, Mali i Zi Berlin, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00PodgoricëStacioni Podgoricë

19:30TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
25€
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 3 orë, 30 minuta
3

23:00TiranëStacioni Tiranë

22:59BerlinStacioni Berlin

AMR Travel
120€

Informata

Kohëzgjatja totale:~30 orë, 59 minuta
Çmimi total: 145

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.