GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Podgoricë, Mali i Zi Frankfurt, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00PodgoricëStacioni Podgoricë

19:30TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
25€
2
Ndërrim në: AMR TravelPritja: 2 orë, 30 minuta
3

22:00TiranëStacioni Tiranë

21:59FrankfurtStacioni Frankfurt

AMR Travel
110€
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 59 minuta
Çmimi total: 135

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.