GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rrogozhinë, Shqipëri Prishtinë, Kosovë

1

06:43RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

08:05TiranëStacioni Tiranë

Diku-Trans 2917
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 55 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
10€

Informata

Kohëzgjatja totale:~6 orë, 17 minuta
Çmimi total: 10
1

06:43RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

08:05TiranëStacioni Tiranë

Diku-Trans 2917
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 55 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Kabashi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~6 orë, 17 minuta
Çmimi total: 15
1

06:56RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

08:57TiranëStacioni Tiranë

Ensilv -Bus
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 1 orë, 3 minuta
3

10:00TiranëStacioni Tiranë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15
1

12:43RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

13:30DurrësStacioni Durrës

Beam Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 30 minuta
3

14:00DurrësStacioni Durrës

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 47 minuta
Çmimi total: 15
1

12:56RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:57TiranëStacioni Tiranë

Ensilv -Bus
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 33 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 34 minuta
Çmimi total: 15
1

12:58RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

13:45DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 15 minuta
3

14:00DurrësStacioni Durrës

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 32 minuta
Çmimi total: 15
1

13:30RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:45DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 45 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë
Çmimi total: 15
1

13:40RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:27DurrësStacioni Durrës

Alfa Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Bledi TravelPritja: 33 minuta
3

15:00DurrësStacioni Durrës

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 50 minuta
1

13:40RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:27DurrësStacioni Durrës

Alfa Trans
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 1 orë, 3 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

13:58RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

14:45DurrësStacioni Durrës

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Bledi TravelPritja: 15 minuta
3

15:00DurrësStacioni Durrës

20:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bledi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 32 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.