GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rrogozhinë, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Tepelenë

14:49RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

16:50TiranëStacioni Tiranë

Tisa Travel
?Lekë

14:58RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

16:20TiranëStacioni Tiranë

Shpresa-Al Sh.P.K
350Lekë

16:00RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

17:50TiranëStacioni Tiranë

Shpresa-Al Sh.P.K
350Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:28RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

17:15DurrësStacioni Durrës

Shpresa-Al Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

17:26DurrësStacioni Durrës

17:55TiranëStacioni Tiranë

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 27 minuta
1

17:31RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

18:18DurrësStacioni Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 12 minuta
3

18:30DurrësStacioni Durrës

19:08TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 180 Lekë
1

18:01RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

18:48DurrësStacioni Durrës

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba 1 Sh.P.KPritja: 12 minuta
3

19:00DurrësStacioni Durrës

19:38TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
180Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 37 minuta
Çmimi total: 180 Lekë
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.