GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Rrogozhinë, Shqipëri

04:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:20DurrësStacioni Durrës

Memi Reisen
15€
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 45 minuta

09:05DurrësStacioni Durrës

09:52RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 52 minuta

04:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:20DurrësStacioni Durrës

Memi Reisen
15€
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 45 minuta

09:05DurrësStacioni Durrës

10:20RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta

05:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:30DurrësStacioni Durrës

Shpejtimi
15€
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 35 minuta

10:05DurrësStacioni Durrës

10:52RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 52 minuta

05:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:30DurrësStacioni Durrës

Shpejtimi
15€
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 35 minuta

10:05DurrësStacioni Durrës

11:20RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Shpresa - AL SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta

05:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:40TiranëTerminali Lindor

Auloni Tours
15€
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 50 minuta

10:30TiranëTerminali Lindor

11:52RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Shpresa - AL SH.P.K
350Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 52 minuta

06:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00TiranëTerminali Lindor

Kabashi Tours
15€
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 30 minuta

10:30TiranëTerminali Lindor

11:52RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Shpresa - AL SH.P.K
350Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 52 minuta

06:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:00TiranëTerminali Lindor

Kabashi Tours
15€
Ndërrim në: Shpresa - AL SH.P.KPritja: 30 minuta

10:30TiranëTerminali Lindor

12:20RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Shpresa - AL SH.P.K
350Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:00DurrësStacioni Durrës

Sharr Travel
15€
Ndërrim në: Xhejni TravelPritja: 45 minuta

12:45DurrësStacioni Durrës

13:32RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Xhejni Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 2 minuta

06:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:00DurrësStacioni Durrës

Sharr Travel
15€
Ndërrim në: BlfPritja: 1 orë

13:00DurrësStacioni Durrës

13:47RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Blf
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 17 minuta

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

13:00TiranëTerminali Lindor

Arditi Tours
15€

Informata

Ndërrim në: Diku-Trans 2917Pritja: 45 minuta

13:45TiranëTerminali Lindor

15:07RrogozhinëStacioni Rrogozhinë

Diku-Trans 2917
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 7 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.