GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prizren, Kosovë Nish, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00PrizrenStacioni Prizren

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Atmaxha
5€
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 30 minuta
3

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:15NishStacioni Nish

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.