GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Pejë, Kosovë Nish, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00PejëStacioni Pejë

13:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 55 minuta
3

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:15NishStacioni Nish

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 20
1

12:20PejëStacioni Pejë

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Kujtimi Bus
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 35 minuta
3

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:15NishStacioni Nish

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

12:40PejëStacioni Pejë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 15 minuta
3

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:15NishStacioni Nish

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.