GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Nish, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:00GjakovëStacioni Gjakovë

13:31PrishtinëStacioni Prishtinë

Meti Tours
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 44 minuta
3

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:15NishStacioni Nish

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.