GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Podujevë, Kosovë Nish, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:40PodujevëStacioni Podujevë

13:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 48 minuta
3

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:15NishStacioni Nish

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 15
1

12:50PodujevëStacioni Podujevë

13:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Mentori
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 38 minuta
3

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:15NishStacioni Nish

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00PodujevëStacioni Podujevë

13:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Sadiku Kom
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 28 minuta
3

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:15NishStacioni Nish

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

13:10PodujevëStacioni Podujevë

13:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Burgia Com
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Adio ToursPritja: 18 minuta
3

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

17:15NishStacioni Nish

Adio Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.