GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Podujevë, Kosovë Beograd, Serbi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

19:30Dragash

22:00PodujevëStacioni Podujevë

03:00BeogradStacioni Beograd

Fjolla
?€

20:30Dragash

23:00PodujevëStacioni Podujevë

05:30BeogradStacioni Beograd

Adio Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:00PodujevëStacioni Podujevë

20:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Profiti
?€
2
Ndërrim në: Erhan TransPritja: 1 orë, 13 minuta
3

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

01:57BeogradStacioni Beograd

Erhan Trans
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 57 minuta
Çmimi total: 15
1

20:00PodujevëStacioni Podujevë

20:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Dita
?€
2
Ndërrim në: Erhan TransPritja: 1 orë, 13 minuta
3

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

01:57BeogradStacioni Beograd

Erhan Trans
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 57 minuta
Çmimi total: 15
1

20:50PodujevëStacioni Podujevë

21:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Bleri Travel
1€
2
Ndërrim në: Erhan TransPritja: 15 minuta
3

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

01:57BeogradStacioni Beograd

Erhan Trans
15€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 7 minuta
Çmimi total: 1
1

21:00PodujevëStacioni Podujevë

21:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi Tours
?€
2
Ndërrim në: FjollaPritja: 43 minuta
3

22:30PrishtinëStacioni Prishtinë

02:27BeogradStacioni Beograd

Fjolla
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 27 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.