GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Beograd, Serbi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:15PejëStacioni Pejë

18:52PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Erhan TransPritja: 1 orë, 8 minuta
3

20:00PrizrenStacioni Prizren

04:30BeogradStacioni Beograd

Erhan Trans
20€
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 15 minuta
Çmimi total: 20
1

17:15PejëStacioni Pejë

18:52PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
5€
2
Ndërrim në: FjollaPritja: 1 orë, 38 minuta
3

20:30PrizrenStacioni Prizren

03:30BeogradStacioni Beograd

Fjolla
15€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 15 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.