GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Beograd, Serbi Pejë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

21:30BeogradStacioni Beograd

05:30PrizrenStacioni Prizren

Adio Tours
20€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 1 orë, 20 minuta
3

06:50PrizrenStacioni Prizren

08:27PejëStacioni Pejë

Halimaj
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 57 minuta
Çmimi total: 20

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.