GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Podujevë, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

20:50PodujevëStacioni Podujevë

21:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Bleri Travel
1€
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 15 minuta
3

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

03:00TiranëStacioni Tiranë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
Çmimi total: 16

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.