GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
1.8€

11:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Beka Tours
1.5€

11:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Bare-Turs
1.5€

12:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi
1.5€

12:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€

12:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
1.5€

12:45MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
1.8€

13:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

13:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Qendrimi
1.5€

13:15MitrovicëStacioni Mitrovicë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Shkëndija
1.5€

13:30MitrovicëStacioni Mitrovicë

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
1.8€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.