GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Mitrovicë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:00PrishtinëStacioni Prishtinë

07:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Sion Tours
1.8€

07:15PrishtinëStacioni Prishtinë

08:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Shkëndija
1.5€

07:30PrishtinëStacioni Prishtinë

08:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Bare-Turs
1.5€

07:45PrishtinëStacioni Prishtinë

08:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Shkëndija
1.5€

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Arena-Trav
1.8€

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

09:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Blendi Reisen
1.8€

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:18MitrovicëStacioni Mitrovicë

Ariani
1.8€

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

09:33MitrovicëStacioni Mitrovicë

Besi
1.5€

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:48MitrovicëStacioni Mitrovicë

Agjensia Turistike Labinoti
1.5€

09:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:03MitrovicëStacioni Mitrovicë

Union
1.8€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.