GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Himarë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: Riviera ToursPritja: 1 orë, 5 minuta
3

13:35DurrësStacioni Durrës

16:58HimarëStacioni Himarë

Riviera Tours
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 58 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.