GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mitrovicë, Kosovë Vlorë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

11:30DurrësStacioni Durrës

Vellezrit Thaqi
?€
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 1 orë, 15 minuta
3

12:45DurrësStacioni Durrës

14:15VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 15 minuta
1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 15 minuta
3

12:45DurrësStacioni Durrës

14:15VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 15 minuta
1

06:00MitrovicëStacioni Mitrovicë

12:30DurrësStacioni Durrës

Union
?€
2
Ndërrim në: Interbus VloraPritja: 1 orë, 15 minuta
3

13:45DurrësStacioni Durrës

15:15VlorëStacioni Vlorë

Interbus Vlora
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 15 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.