GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Lozana, Zvicër Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:45LozanaStacioni Lozana

16:44PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00LozanaStacioni Lozana

13:30ShkupStacioni Shkup

Durmo Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 30 minuta
3

16:00ShkupStacioni Shkup

19:00PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
9€
Kohëzgjatja totale:~27 orë
Çmimi total: 9
1

16:45LozanaStacioni Lozana

16:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 31 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

19:00PrizrenStacioni Prizren

Erlines
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 15 minuta
Çmimi total: 100
1

16:45LozanaStacioni Lozana

16:00GjakovëStacioni Gjakovë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: KasumiPritja: 30 minuta
3

16:30GjakovëStacioni Gjakovë

17:24PrizrenStacioni Prizren

Kasumi
2.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 39 minuta
Çmimi total: 100
1

16:45LozanaStacioni Lozana

16:44PejëStacioni Pejë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: HalimajPritja: 31 minuta
3

17:15PejëStacioni Pejë

18:52PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 7 minuta
Çmimi total: 100
1

16:45LozanaStacioni Lozana

16:00FerizajStacioni Ferizaj

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 1 orë, 15 minuta
3

17:15FerizajStacioni Ferizaj

18:25PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 40 minuta
Çmimi total: 104
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.