GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Lozana, Zvicër Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00LozanaStacioni Lozana

16:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 1 orë, 16 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 40 minuta
Çmimi total: 115
1

17:00LozanaStacioni Lozana

16:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 2 orë, 16 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kei-Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 20 minuta
Çmimi total: 115
1

17:00LozanaStacioni Lozana

16:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Albani ToursPritja: 5 orë, 16 minuta
3

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

02:30TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Albani Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~33 orë, 30 minuta
Çmimi total: 115
1

17:00LozanaStacioni Lozana

16:44PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 2 orë, 46 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

21:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 40 minuta
Çmimi total: 115

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.