GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Lozana, Zvicër Pejë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:45LozanaStacioni Lozana

16:44PejëStacioni Pejë

Sharr Travel
100€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:45LozanaStacioni Lozana

16:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: MendiPritja: 36 minuta
3

17:20PrishtinëStacioni Prishtinë

18:40PejëStacioni Pejë

Mendi
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 55 minuta
Çmimi total: 100
1

16:45LozanaStacioni Lozana

16:44PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 1 orë, 1 minuta
3

17:45PrizrenStacioni Prizren

19:22PejëStacioni Pejë

Monika
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 37 minuta
Çmimi total: 100
1

16:45LozanaStacioni Lozana

16:00GjakovëStacioni Gjakovë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: GramoziPritja: 45 minuta
3

16:45GjakovëStacioni Gjakovë

17:32PejëStacioni Pejë

Gramozi
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~24 orë, 47 minuta
Çmimi total: 100
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.