GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lipjan, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00Prishtinë

14:24LipjanStacioni Lipjan

15:45PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
?€

14:30Prishtinë

14:54LipjanStacioni Lipjan

16:15PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
?€

15:20Prishtinë

15:44LipjanStacioni Lipjan

17:05PrizrenStacioni Prizren

Dardi
?€

16:55Prishtinë

17:19LipjanStacioni Lipjan

18:40PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€

17:15Prishtinë

17:39LipjanStacioni Lipjan

19:00PrizrenStacioni Prizren

Erlines
?€

17:35Prishtinë

17:59LipjanStacioni Lipjan

19:20PrizrenStacioni Prizren

Sharri
?€

17:55Prishtinë

18:19LipjanStacioni Lipjan

19:40PrizrenStacioni Prizren

Jeta
?€

18:15Prishtinë

18:39LipjanStacioni Lipjan

20:00PrizrenStacioni Prizren

Bashkimi Reisen
?€

18:40Prishtinë

19:04LipjanStacioni Lipjan

20:25PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
?€

19:15Prishtinë

19:39LipjanStacioni Lipjan

21:00PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.