GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lipjan, Kosovë Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:18LipjanStacioni Lipjan

14:43PrishtinëStacioni Prishtinë

Nexhi Comerc
?€
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 17 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 2 minuta
Çmimi total: 15
1

14:48LipjanStacioni Lipjan

15:13PrishtinëStacioni Prishtinë

Gmica Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 47 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~5 orë, 32 minuta
Çmimi total: 15
1

15:00LipjanStacioni Lipjan

15:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Mir Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 38 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~5 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

15:15LipjanStacioni Lipjan

15:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Lipjan Sh.P.K
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 23 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

15:20LipjanStacioni Lipjan

15:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Halimaj
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 18 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arditi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~5 orë
Çmimi total: 15
1

15:48LipjanStacioni Lipjan

16:13PrishtinëStacioni Prishtinë

Gmica Travel
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 47 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 32 minuta
Çmimi total: 15
1

16:00LipjanStacioni Lipjan

16:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 38 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15
1

16:15LipjanStacioni Lipjan

16:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Lipjan Sh.P.K
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 23 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15
1

16:16LipjanStacioni Lipjan

16:41PrishtinëStacioni Prishtinë

Erxhani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 19 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15
1

16:16LipjanStacioni Lipjan

16:41PrishtinëStacioni Prishtinë

Titi Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 19 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.