GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Lipjan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

14:40DurrësStacioni Durrës

Adis Shpk
6€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 50 minuta
3

15:30DurrësStacioni Durrës

19:30LipjanStacioni Lipjan

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

14:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: JetaPritja: 20 minuta
3

17:55PrishtinëStacioni Prishtinë

18:19LipjanStacioni Lipjan

Jeta
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15
1

14:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 25 minuta
3

18:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:18LipjanStacioni Lipjan

Erxhani
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 3 minuta
Çmimi total: 15
1

14:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Nexhi ComercPritja: 40 minuta
3

18:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:40LipjanStacioni Lipjan

Nexhi Comerc
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

14:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

17:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 40 minuta
3

18:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:39LipjanStacioni Lipjan

Bashkimi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

14:50TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Albani Tours
15€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 30 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:09LipjanStacioni Lipjan

Nt Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 19 minuta
Çmimi total: 15
1

15:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

19:39LipjanStacioni Lipjan

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 19 minuta
Çmimi total: 15
1

15:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Bres TursPritja: 15 minuta
3

19:15PrishtinëStacioni Prishtinë

19:39LipjanStacioni Lipjan

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 59 minuta
Çmimi total: 15
1

16:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 25 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:09LipjanStacioni Lipjan

Nt Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.