GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shkodër, Shqipëri Lipjan, Kosovë

1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Gmica TravelPritja: 15 minuta
3

15:45PrishtinëStacioni Prishtinë

16:10LipjanStacioni Lipjan

Gmica Travel
0.7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Arbëria TuristPritja: 20 minuta
3

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:14LipjanStacioni Lipjan

Arbëria Turist
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 44 minuta
Çmimi total: 15
1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:25LipjanStacioni Lipjan

Lipjan Sh.P.K
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

15:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 45 minuta
3

16:15PrishtinëStacioni Prishtinë

16:40LipjanStacioni Lipjan

Lipjan Sh.P.K
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 10 minuta
Çmimi total: 15
1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

14:30PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 20 minuta
3

14:50PrizrenStacioni Prizren

16:25LipjanStacioni Lipjan

Erlines
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 55 minuta
Çmimi total: 15
1

10:30ShkodërStacioni Shkodër

14:30PrizrenStacioni Prizren

Vetoni Tourist
15€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 40 minuta
3

15:10PrizrenStacioni Prizren

16:45LipjanStacioni Lipjan

Bashkimi Reisen
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

13:00ShkodërStacioni Shkodër

14:55TiranëStacioni Tiranë

Elalba 1 Sh.P.K
500Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Memi ReisenPritja: 35 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

19:20LipjanStacioni Lipjan

Memi Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 20 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.