GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lipjan, Kosovë Gjirokastër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00LipjanStacioni Lipjan

09:50TiranëStacioni Tiranë

Bledi Travel
15€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 1 orë, 10 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

14:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 30 minuta
Çmimi total: 12

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.