GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Lipjan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:05PrizrenStacioni Prizren

15:40LipjanStacioni Lipjan

16:02Prishtinë

Sharri
?€

14:25PrizrenStacioni Prizren

16:00LipjanStacioni Lipjan

16:22Prishtinë

Bres Turs
?€

14:50PrizrenStacioni Prizren

16:25LipjanStacioni Lipjan

16:47Prishtinë

Erlines
?€

15:10PrizrenStacioni Prizren

16:45LipjanStacioni Lipjan

17:07Prishtinë

Bashkimi Reisen
?€

15:35PrizrenStacioni Prizren

17:10LipjanStacioni Lipjan

17:32Prishtinë

Jeta
?€

16:00PrizrenStacioni Prizren

17:35LipjanStacioni Lipjan

17:57Prishtinë

Zhur Tours
?€

16:40PrizrenStacioni Prizren

18:15LipjanStacioni Lipjan

18:37Prishtinë

Bres Turs
?€

17:30PrizrenStacioni Prizren

18:45LipjanStacioni Lipjan

19:30Prishtinë

Nt Dardani
?€

18:00PrizrenStacioni Prizren

19:35LipjanStacioni Lipjan

19:57Prishtinë

Dardi
?€

19:00PrizrenStacioni Prizren

20:19LipjanStacioni Lipjan

20:20Prishtinë

Bres Turs
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.