GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gostivar, Maqedonia e Veriut Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

23:16GostivarStacioni Gostivar

03:04TiranëStacioni Tiranë

Gull-Matpu
?€
2
Ndërrim në: Tirka 2000 Sh.P.KPritja: 26 minuta
3

03:30TiranëStacioni Tiranë

04:05DurrësStacioni Durrës

Tirka 2000 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 49 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.