GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Gostivar, Maqedonia e Veriut Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:30GostivarStacioni Gostivar

10:40TiranëStacioni Tiranë

Nasir Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 20 minuta
3

11:00TiranëStacioni Tiranë

11:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 5 minuta
Çmimi total: 4
1

09:00GostivarStacioni Gostivar

12:30TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 30 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

13:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 35 minuta
Çmimi total: 19
1

22:30GostivarStacioni Gostivar

02:00TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
15€
2
Ndërrim në: Luna TravelPritja: 1 orë
3

03:00TiranëStacioni Tiranë

03:35TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Luna Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 5 minuta
Çmimi total: 19

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.