GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gostivar, Maqedonia e Veriut Sarandë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:30GostivarStacioni Gostivar

10:40TiranëStacioni Tiranë

Nasir Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 1 orë, 50 minuta
3

12:30TiranëStacioni Tiranë

16:45SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~11 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.