GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Duhël, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:25Malishevë

06:46DuhëlStacioni Duhël

07:22PrizrenStacioni Prizren

Lindi
?€

08:20Prishtinë

09:23DuhëlStacioni Duhël

10:05PrizrenStacioni Prizren

Drini Reisen
?€

09:05Prishtinë

10:08DuhëlStacioni Duhël

10:50PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
?€

09:30Prishtinë

10:33DuhëlStacioni Duhël

11:15PrizrenStacioni Prizren

Zhur Tours
?€

11:15Malishevë

11:36DuhëlStacioni Duhël

12:12PrizrenStacioni Prizren

Lindi
?€

11:20Prishtinë

12:23DuhëlStacioni Duhël

13:05PrizrenStacioni Prizren

Sharri
?€

11:45Prishtinë

12:48DuhëlStacioni Duhël

13:30PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
?€

12:10Prishtinë

13:10DuhëlStacioni Duhël

13:45PrizrenStacioni Prizren

14:49Zaplluxhe

Bres Turs
?€

12:10Prishtinë

13:13DuhëlStacioni Duhël

13:55PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€

12:35Prishtinë

13:38DuhëlStacioni Duhël

14:20PrizrenStacioni Prizren

Jeta
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.