GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Duhël, Kosovë Durrës, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:36DuhëlStacioni Duhël

12:12PrizrenStacioni Prizren

Lindi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 18 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15
1

16:03DuhëlStacioni Duhël

16:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 45 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

21:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 27 minuta
Çmimi total: 15
1

16:23DuhëlStacioni Duhël

17:05PrizrenStacioni Prizren

Dardi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 25 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

21:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 7 minuta
Çmimi total: 15
1

17:28DuhëlStacioni Duhël

18:10PrizrenStacioni Prizren

Mir Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 20 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

22:30DurrësStacioni Durrës

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 2 minuta
Çmimi total: 15
1

17:40DuhëlStacioni Duhël

18:15PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 15 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

22:30DurrësStacioni Durrës

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.