GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Duhël, Kosovë Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:46DuhëlStacioni Duhël

07:22PrizrenStacioni Prizren

Lindi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 38 minuta
3

08:00PrizrenStacioni Prizren

10:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 14 minuta
Çmimi total: 15
1

14:08DuhëlStacioni Duhël

14:50PrizrenStacioni Prizren

Didi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 40 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

18:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 52 minuta
Çmimi total: 15
1

14:33DuhëlStacioni Duhël

15:15PrizrenStacioni Prizren

Nt Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 15 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

18:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 27 minuta
Çmimi total: 15
1

18:18DuhëlStacioni Duhël

19:00PrizrenStacioni Prizren

Erlines
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 30 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

21:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 22 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.