GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Duhël, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

08:30PrizrenStacioni Prizren

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: SharriPritja: 30 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

09:58DuhëlStacioni Duhël

Sharri
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 58 minuta
Çmimi total: 15
1

06:00TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

08:30PrizrenStacioni Prizren

Arbeni Tours
15€
2
Ndërrim në: LindiPritja: 30 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

09:36DuhëlStacioni Duhël

Lindi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 36 minuta
Çmimi total: 15
1

09:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

12:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 30 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

13:28DuhëlStacioni Duhël

Zhur Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 8 minuta
Çmimi total: 15
1

13:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 15 minuta
3

16:00PrizrenStacioni Prizren

16:58DuhëlStacioni Duhël

Zhur Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 38 minuta
Çmimi total: 15
1

16:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 25 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:48DuhëlStacioni Duhël

Nt Dardani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 33 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.