GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vushtrri, Kosovë Duhël, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:01VushtrriStacioni Vushtrri

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Union
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 15 minuta
3

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

09:48DuhëlStacioni Duhël

Bashkimi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
1

10:16VushtrriStacioni Vushtrri

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
?€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 15 minuta
3

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:03DuhëlStacioni Duhël

Erlines
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
Çmimi total: 2.5
1

12:46VushtrriStacioni Vushtrri

13:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Aurela Tour
?€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 15 minuta
3

13:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:33DuhëlStacioni Duhël

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
1

13:46VushtrriStacioni Vushtrri

14:15PrishtinëStacioni Prishtinë

Blendi Reisen
?€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 15 minuta
3

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:33DuhëlStacioni Duhël

Zhur Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
1

14:01VushtrriStacioni Vushtrri

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
?€
2
Ndërrim në: TosaPritja: 15 minuta
3

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:45DuhëlStacioni Duhël

Tosa
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 44 minuta
1

14:16VushtrriStacioni Vushtrri

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Balli
?€
2
Ndërrim në: GashiPritja: 15 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:03DuhëlStacioni Duhël

Gashi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 46 minuta
1

16:31VushtrriStacioni Vushtrri

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi
?€
2
Ndërrim në: ErlinesPritja: 15 minuta
3

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:18DuhëlStacioni Duhël

Erlines
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 47 minuta
1

17:16VushtrriStacioni Vushtrri

17:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Arena-Trav
?€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 10 minuta
3

17:55PrishtinëStacioni Prishtinë

18:58DuhëlStacioni Duhël

Jeta
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
1

18:01VushtrriStacioni Vushtrri

18:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Shkëndija
?€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 10 minuta
3

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

19:43DuhëlStacioni Duhël

Zhur Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
1

19:16VushtrriStacioni Vushtrri

19:45PrishtinëStacioni Prishtinë

Lindi Tours Vushtri
?€
2
Ndërrim në: Nt DardaniPritja: 15 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:48DuhëlStacioni Duhël

Nt Dardani
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 32 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.