GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Duhël, Kosovë Vlorë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

04:50DuhëlStacioni Duhël

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

11:28VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 38 minuta
Çmimi total: 21
1

04:50DuhëlStacioni Duhël

08:00TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 1 orë
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

11:58VlorëStacioni Vlorë

Elalba Trans Sh.P.K
6€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 8 minuta
Çmimi total: 21

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.