GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Deçan, Kosovë Gjirokastër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:20DeçanStacioni Deçan

10:00DurrësStacioni Durrës

Meti Comerc
15€
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 35 minuta
3

10:35DurrësStacioni Durrës

14:10GjirokastërStacioni Gjirokastër

Tirka 2000
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

05:20DeçanStacioni Deçan

10:00DurrësStacioni Durrës

Meti Comerc
15€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 1 orë
3

11:00DurrësStacioni Durrës

14:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.