GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Deçan, Kosovë Ulm, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:15DeçanStacioni Deçan

05:14UlmStacioni Ulm

Deva Tours
70€

06:15DeçanStacioni Deçan

06:14UlmStacioni Ulm

Deva Tours
70€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00DeçanStacioni Deçan

07:54PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 6 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59UlmStacioni Ulm

Deva Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 59 minuta
Çmimi total: 70
1

06:40DeçanStacioni Deçan

08:34PrishtinëStacioni Prishtinë

Deli Abazi
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 26 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59UlmStacioni Ulm

Deva Tours
70€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 19 minuta
Çmimi total: 70
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.