GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Deçan, Kosovë Durrës, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

05:20DeçanStacioni Deçan

10:00DurrësStacioni Durrës

Meti Komerc
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:50DeçanStacioni Deçan

12:07PrizrenStacioni Prizren

Monika
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 23 minuta
3

12:30PrizrenStacioni Prizren

16:30DurrësStacioni Durrës

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.