GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Deçan, Kosovë Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:30DeçanStacioni Deçan

18:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Omega T.
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kei-ReisenPritja: 36 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

22:20TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kei-Reisen
15€
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

17:35DeçanStacioni Deçan

18:52PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
4€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 38 minuta
3

19:30PrizrenStacioni Prizren

21:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.