GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë Deçan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:40TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 20 minuta
3

19:20PrishtinëStacioni Prishtinë

21:14DeçanStacioni Deçan

Omega T.
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 34 minuta
Çmimi total: 15
1

16:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: MirociPritja: 25 minuta
3

20:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:54DeçanStacioni Deçan

Miroci
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15
1

16:15TiranëNënë Tereza(Aeroporti) - Tiranë

19:35PrishtinëStacioni Prishtinë

Arditi Tours
15€

Informata

2
Ndërrim në: Deli AbaziPritja: 45 minuta
3

20:20PrishtinëStacioni Prishtinë

22:14DeçanStacioni Deçan

Deli Abazi
5€

Informata

Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 59 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.