GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Ulm, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:00TiranëStacioni Tiranë

07:59UlmStacioni Ulm

Deva Tours
90€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:15TiranëStacioni Tiranë

09:01ShkodërStacioni Shkodër

Beam Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 29 minuta
3

10:30ShkodërStacioni Shkodër

10:29UlmStacioni Ulm

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 14 minuta
Çmimi total: 90
1

07:30TiranëStacioni Tiranë

09:25ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 5 minuta
3

10:30ShkodërStacioni Shkodër

10:29UlmStacioni Ulm

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 59 minuta
Çmimi total: 90
1

08:00TiranëStacioni Tiranë

09:55ShkodërStacioni Shkodër

Elalba 1 Sh.P.K
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 35 minuta
3

10:30ShkodërStacioni Shkodër

10:29UlmStacioni Ulm

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 29 minuta
Çmimi total: 90
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.