GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Ulm, Gjermani

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:00PejëStacioni Pejë

09:37PrizrenStacioni Prizren

Gramozi
5€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 4 orë, 23 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:00UlmStacioni Ulm

Fertours
70€
Kohëzgjatja totale:~29 orë
Çmimi total: 75
1

09:45PejëStacioni Pejë

11:22PrizrenStacioni Prizren

Halimaj
5€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 2 orë, 38 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:00UlmStacioni Ulm

Fertours
70€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 15 minuta
Çmimi total: 75
1

10:20PejëStacioni Pejë

11:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Edi Tours
5€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 1 orë, 20 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:00UlmStacioni Ulm

Fertours
70€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 40 minuta
Çmimi total: 75
1

10:30PejëStacioni Pejë

12:07PrizrenStacioni Prizren

Monika
5€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 1 orë, 53 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:00UlmStacioni Ulm

Fertours
70€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 30 minuta
Çmimi total: 75
1

11:00PejëStacioni Pejë

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Euro - Tours
5€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 40 minuta
3

13:00PrishtinëStacioni Prishtinë

12:00UlmStacioni Ulm

Fertours
70€
Kohëzgjatja totale:~25 orë
Çmimi total: 75

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.