GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Milot, Shqipëri Ulm, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

09:00MilotStacioni Milot

08:59UlmStacioni Ulm

Deva Tours
90€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

08:05MilotStacioni Milot

09:28ShkodërStacioni Shkodër

Vellezrit Kopani
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 2 minuta
3

10:30ShkodërStacioni Shkodër

10:29UlmStacioni Ulm

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 24 minuta
Çmimi total: 90
1

10:40MilotStacioni Milot

12:25PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
10€
2
Ndërrim në: FertoursPritja: 1 orë, 35 minuta
3

14:00PrizrenStacioni Prizren

13:00UlmStacioni Ulm

Fertours
70€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 20 minuta
Çmimi total: 10
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.