GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Milot, Shqipëri Suharekë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:20MilotStacioni Milot

08:45SuharekëStacioni Suharekë

Arbeni Tours
15€

10:40MilotStacioni Milot

12:40SuharekëStacioni Suharekë

Sharr Travel
10€

18:50MilotStacioni Milot

20:50SuharekëStacioni Suharekë

Sharr Travel
10€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:40MilotStacioni Milot

12:25PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
10€
2
Ndërrim në: JetaPritja: 20 minuta
3

12:45PrizrenStacioni Prizren

13:10SuharekëStacioni Suharekë

Jeta
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 10
1

10:40MilotStacioni Milot

12:25PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
10€
2
Ndërrim në: Besi ToursPritja: 25 minuta
3

12:50PrizrenStacioni Prizren

13:15SuharekëStacioni Suharekë

Besi Tours
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Çmimi total: 10
1

13:50MilotStacioni Milot

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: BeniPritja: 10 minuta
3

15:55PrizrenStacioni Prizren

16:20SuharekëStacioni Suharekë

Beni
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

13:50MilotStacioni Milot

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: TeutaPritja: 20 minuta
3

16:05PrizrenStacioni Prizren

16:30SuharekëStacioni Suharekë

Teuta
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.