GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Suharekë, Kosovë Milot, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:20SuharekëStacioni Suharekë

09:30MilotStacioni Milot

Sharr Travel
10€

15:05SuharekëStacioni Suharekë

17:30MilotStacioni Milot

Arbeni Tours
15€

18:05SuharekëStacioni Suharekë

20:30MilotStacioni Milot

Sharr Travel
10€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:57SuharekëStacioni Suharekë

07:22PrizrenStacioni Prizren

Lindi
?€
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 23 minuta
3

07:45PrizrenStacioni Prizren

09:30MilotStacioni Milot

Sharr Travel
10€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 33 minuta
Çmimi total: 10
1

07:00SuharekëStacioni Suharekë

07:25PrizrenStacioni Prizren

Shpejtimi
1.5€
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 20 minuta
3

07:45PrizrenStacioni Prizren

09:30MilotStacioni Milot

Sharr Travel
10€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 11.5
1

14:40SuharekëStacioni Suharekë

15:05PrizrenStacioni Prizren

Bllaca Tours
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arbeni ToursPritja: 25 minuta
3

15:30PrizrenStacioni Prizren

17:30MilotStacioni Milot

Arbeni Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 15
1

17:45SuharekëStacioni Suharekë

18:15PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 15 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

20:30MilotStacioni Milot

Sharr Travel
10€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 10
1

17:45SuharekëStacioni Suharekë

18:10PrizrenStacioni Prizren

Beni
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 20 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

20:30MilotStacioni Milot

Sharr Travel
10€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 45 minuta
Çmimi total: 10
1

17:55SuharekëStacioni Suharekë

18:20PrizrenStacioni Prizren

Xeni Tours
1.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 10 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

20:30MilotStacioni Milot

Sharr Travel
10€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 35 minuta
Çmimi total: 10
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.