GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Suharekë, Kosovë Sarandë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:00SuharekëStacioni Suharekë

08:15TiranëStacioni Tiranë

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: Tisa TravelPritja: 15 minuta
3

08:30TiranëStacioni Tiranë

12:45SarandëStacioni Sarandë

Tisa Travel
15.5€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 45 minuta
Çmimi total: 30.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.