GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Milot, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

17:30MilotStacioni Milot

Arbeni Tours
15€

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

20:30MilotStacioni Milot

Sharr Travel
10€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:15PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 15 minuta
3

18:30PrizrenStacioni Prizren

20:30MilotStacioni Milot

Sharr Travel
10€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 50 minuta
Çmimi total: 10
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.